encadenado

Kullanım örnekleri

encadenado
fade
icon arrow

fade

Phonetic: "/feɪd/"

Part Of Speech: noun


Definition: A golf shot that (for the right-handed player) curves intentionally to the right. See slice, hook, draw.


Definition: A haircut where the hair is short or shaved on the sides of the head and longer on top. See also high-top fade and low fade.


Definition: A fight.


Definition: A gradual decrease in the brightness of a shot or the volume of sound or music (as a means of cutting to a new scene or starting a new song).


Definition: The act of disappearing from a place so as not to be found; covert departure.

icon arrow

fade

Phonetic: "/feɪd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To grow weak; to lose strength; to decay; to perish gradually; to wither, as a plant.


Definition: To lose freshness, color, or brightness; to become faint in hue or tint; hence, to be wanting in color.


Definition: To sink away; to disappear gradually; to grow dim; to vanish.

Example: The milkman's whistling faded into the distance.


Definition: To cause to fade.


Definition: To bet against.

icon arrow

fade

Phonetic: "/feɪd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Weak; insipid; tasteless.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.