susurro

Kullanım örnekleri

susurro
murmur
icon arrow

murmur

Phonetic: "/ˈmɜː.mə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any low, indistinct sound, like that of running water.


Definition: Soft indistinct speech.

Example: A murmur arose from the audience.


Definition: The sound made by any condition which produces noisy, or turbulent, flow of blood through the heart.


Definition: A muttered complaint or protest; the expression of dissatisfaction in a low muttering voice; any expression of complaint or discontent

icon arrow

murmur

Phonetic: "/ˈmɜː.mə(ɹ)/"

Part Of Speech: verb


Definition: To grumble; to complain in a low, muttering voice, or express discontent at or against someone or something.


Definition: To speak or make low, indistinguishable noise; to mumble, mutter.

Example: I couldn't hear the words; he just murmured a lot.


Definition: To say (something) indistinctly, to mutter.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!